Агенція з поновлюваних ресурсів (FNR)

Агенція з поновлюваних ресурсів (FNR) – центральний координуючий орган у Німеччині для сприяння розвиткові поновлюваних ресурсів. Агенція була заснована у 1993 році Федеральним міністерством продовольства, сільського господарства та захисту прав споживачів (BMEL) і фінансується цим же міністерством. До сфери діяльності агенції входить вирішення практичних проблем з орієнтацією на результат. Головним завданням колективу з 83-х співробітників є реалізація науково-дослідної програми «Поновлювані ресурси» та біоенергетичної частини Енергетичного і Кліматичного фондів від імені Федерального уряду, а також надавати допомогу BMEL у всіх питаннях, що стосуються поновлюваних ресурсів. Крім того, FNR збирає дані промислових процесів і технологій, науки і економіки, охоплюючи таким чином надання широкого спектру консультативних та інформаційних послуг.
До інформаційні послуг, що надаються FNR, належать спеціальні веб-сайти присвячені, зокрема біоенергетичним культурам (www.energiepflanzen.info), біопаливу (www.bio-kraftstoffe.info) і платформа «Від біомаси до рідини» (BTL) (www.btl-plattform.de). Послуги FNR поділяються на такі основні категорії: діяльність з розвитку програмам політики та інструментів; надання інформації та консультаційних послуг для цільових груп; надання інформації про рентабельність, ефективність та можливості фінансування; надання технічних даних в галузі науки і економіки. FNR фінансує 25 біоенергетичних регіонів і забезпечує роботу Офісу біоенергетики регіонів (www.bioenergie-regionen.de).
Основні користувачі послуг FNR – це університети, науково-дослідні інститути, суб’єкти інноваційного малого і середнього бізнесу, інші галузі та мережеві організації. Окрім професійної консультації та фінансової підтримки, FNR організовує і бере участь в наукових заходах національного та міжнародного значення. Тема пропозиції була в центрі уваги цілого ряду заходів, що фінансувалися BMEL і FNR на національному рівні (брошура “Nachhaltige Nutzung von Bioenergiepotentialen”, 2013).

www.fnr.de

Contact: Diego Piedra-Garcia – D.PiedraGarcia@fnr.de